Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

skolapozdechov 

Besídka v MŠ - 2017

49 fotek prosinec 2017 - zobrazení
Ve čtvrtek 7. 12. 2017 čekal děti ze školky náročný den. Dopoledne zahrály představení Cesta za Ježíškem dětem z 1. a 2. ročníku, odpoledne pak předvedly vystoupení svým rodinám.
Po 16. hodině zacinkal zvoneček a my jsme se ocitli v Betlémě. K Ježíškovi, kterého v jesličkách hlídala maminka Marie a pěstoun Josef spolu se dvěma anděly, se snesly hvězdičky a započaly dlouhý průvod koledníků. Ježíškovi se přišli poklonit zajíčci, přišly také kozičky, pak bačové s ovečkami. Nakonec přiletěli malí ptáčci.
Děti, které musely cestou do Betléma odpočívat, protože je bolely nožky, a přišly tak později než zvířátka, přinesly Ježíškovi spoustu darů. Smetánky skleničku, hrudku másla, hrudku sýra, mléka džbánek, povijánek, plenečky, vajíčka a jablíčka.
Všichni koledníci Ježíška v Betlémě pěkně přivítali, jemu zazpívali a doufáme, že maminkám a tatínkům svým vystoupením radost udělali!
Děkujeme Vám, že jste si našli čas a podpořili své děti Vaší účastí na besídce.
P.S.
Aby měli rodiče co mlsat, připravily děti malé občerstvení – kokosové kuličky na dva způsoby. Pomáhaly sice jen holčičky, ale úkol zvládly na jedničku!

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.