Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

skolapozdechov 

Besídka v MŠ - 2017

49 fotek prosinec 2017 - zobrazení
Ve čtvrtek 7. 12. 2017 čekal děti ze školky náročný den. Dopoledne zahrály představení Cesta za Ježíškem dětem z 1. a 2. ročníku, odpoledne pak předvedly vystoupení svým rodinám.
Po 16. hodině zacinkal zvoneček a my jsme se ocitli v Betlémě. K Ježíškovi, kterého v jesličkách hlídala maminka Marie a pěstoun Josef spolu se dvěma anděly, se snesly hvězdičky a započaly dlouhý průvod koledníků. Ježíškovi se přišli poklonit zajíčci, přišly také kozičky, pak bačové s ovečkami. Nakonec přiletěli malí ptáčci.
Děti, které musely cestou do Betléma odpočívat, protože je bolely nožky, a přišly tak později než zvířátka, přinesly Ježíškovi spoustu darů. Smetánky skleničku, hrudku másla, hrudku sýra, mléka džbánek, povijánek, plenečky, vajíčka a jablíčka.
Všichni koledníci Ježíška v Betlémě pěkně přivítali, jemu zazpívali a doufáme, že maminkám a tatínkům svým vystoupením radost udělali!
Děkujeme Vám, že jste si našli čas a podpořili své děti Vaší účastí na besídce.
P.S.
Aby měli rodiče co mlsat, připravily děti malé občerstvení – kokosové kuličky na dva způsoby. Pomáhaly sice jen holčičky, ale úkol zvládly na jedničku!

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.